Locatie: Maasdam

Artikel/Dienst: Beurer WHO-goedgekeurde bloeddrukmeter.

Staat: gebruikssporen

Waarde: 12.50 euro

Omschrijving:
Meter is in prima staat. Compleet met gebruiksaanwijzingen etc. Geheugenplaatsen voor twee gebruikers en gemiddelde per gebruiker.

Beurer WHO-goedgekeurde bloeddrukmeter

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *